top of page
  • Фото автораЮлія mobidar

Apple представила нову модель iPad Air з процесором M2 на презентації «Let Loose». Цей планшет доступний в розмірах 11 та 13 дюймів.
Оновлений iPad Air має кілька важливих нововведень:

  1. Процесор M2: Він має більш швидкий 8-ядерний CPU та 10-ядерний GPU порівняно з попередньою моделлю M1. Новий iPad Air працює майже на 50% швидше1.

  2. Екран: 13-дюймова модель має екран, який на 30% більший, ніж у 11-дюймової версії1.

  3. Звук: Apple покращила якість звуку на 13-дюймовій моделі, зокрема, усиливши бас1.

  4. Wi-Fi 6E: Новий iPad Air підтримує стандарт Wi-Fi 6E, який має подвійну продуктивність порівняно з попереднім поколінням1.

  5. Apple Pencil Pro та Magic Keyboard: Планшет сумісний з новим Apple Pencil Pro, а також підтримує клавіатуру Magic Keyboard1.

  6. Камера: 12-мегапіксельна сверхширококутна камера FaceTime розташована збоку, що зручно для відеозвонків. Вона також підтримує функцію «В центрі уваги», яка завжди тримає вас в центрі кадру за допомогою машинного навчання1.

  7. Дизайн та кольори: Обидві моделі iPad Air доступні в кольорах, таких як голубий, фіолетовий, сріблястий та сірий. Корпус планшетів виготовлений з 100% переробленого алюмінію1.

  8. Чохол Smart Folio: Чохол кріпиться на магнітах і підтримує кілька кутів. Він доступний в кольорах, що відповідають iPad Air1.

  9. Обсяг пам’яті: Новий iPad Air доступний з обсягом пам’яті від 128 ГБ, а також є варіанти з 256 ГБ, 512 ГБ та 1 ТБ1.1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page