top of page
  • Фото автораЮлія mobidar

Apple презентувала нову модель iPad Pro з чипом M4 та OLED-дисплеєм Ultra Retina XDR.

Оновлений iPad Pro став значно тонше і невелико більше, доступний в розмірах 11 та 13 дюймів. Товщина 11-дюймової моделі становить 5,3 мм, а 13-дюймової - всього 5,1 мм. Це найтонший пристрій в історії Apple. Компанія також оновила систему охолодження, додавши листи графіту в корпус та мідь у логотип Apple.Дисплей Ultra Retina XDR OLED нового iPad Pro складається з двох панелей і має яскравість до 1000 кд/м² для SDR та HDR, а пікова яскравість HDR становить 1600 кд/м².


Чорний колір відображається більш глибоко, а дисплей може відображати зображення детальніше в тіні та при слабкому освітленні.

Процесор M4 побудований на базі 3-нм технології другого покоління і має новий двигун дисплея, а також апаратне прискорення затінення сітки та трасування променів. CPU став на 50% швидше, ніж в чипі M2, а GPU - навіть в 4 рази швидше.

Фронтальна камера iPad Pro тепер розташована збоку для зручності відеодзвінків. Основна камера тепер підтримує запис відео ProRes та Smart HDR 4. Крім того, планшет має адаптивну спалах TrueTone для поліпшеного сканування документів.


Вперше iPad Pro доступний з опцією «Nano-texture» для дисплея, яка зменшує блики. Корпус планшета виготовлений з 100% переробленого алюмінію і доступний в сріблястому та чорному кольорах.


0 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page