top of page

ПРО НАС

Ми не можемо змінити світ, але якщо потрібна якісна техніка - це до команди MobiDar (МобіДар)
 
Ми працюємо на українському ринку вже понад 10 років.
 
90% нашої команди залишається з нами з самого початку, що свідчить про їх досвід та професійність. Це також важливо, бо за такий довгий час ми створили міцні стосунки з нашими клієнтами та постачальниками.
Найцінніше для нас це ваша довіра!
 
Саме тому ми підтримуємо та надаємо консультації будь-яким зручним для вас способом.
 
За багато років ми маємо тисячі задоволених покупців, насамперед через те, що ми любимо свою справу і робимо все щиро від душі.
 
Будь-яка техніка придбана у нас - завжди з гарантією, для вашої безпеки та впевненості. Гарантія у подарунок, купуючи товар немає ніяких прихованих платежів.
 
 

* Apple * iPhone * iPad * Mac * Watch * AirPods

Всі перенесення та налаштування ми робимо для вас безкоштовно, ніяких турбот, ми несемо відповідальність за кожну пакупку.
 
Захисне скло ми даруємо до кожного телефону, якщо ви купуєте на подарунок - то його можливо наклеїти вже після того, як людина розпакує свій новий iPhone.
 
Завжди перед святами, за потреби, ми загортаємо ваші покупки у святкове покування.
 
Також завжди доступна програма обміну старої техніки на нову, trade-in.
Apple техніка довго залишається ліквідною, тому завжди вигідно її обмінювати. Обміняти свій телефон, наприклад, ви можете не тільки на новий, а також на вітринний чи б/у, але новішої моделі. Наприклад, також ви можете обмінювати телефон на годинник, чи iPad на телефон, і так далі.
 
У нас власний сервісний центр у якому працюють кваліфіковані спеціалісти, які регулярно навчаються. Тому на всі ремонти ми надаємо гарантію.
Наші майстри зроблять діагностику вашого пристрою безкоштовно в найкоротші терміни, ми повідомимо Вас про проблему та запропонуємо рішення.

Ми ремонтуємо техніку будь-яких виробників. Телефони, годинники, ноутбуки, планшети та комп'ютери у будь-якому їх стані: подряпані, розбиті або витягнуті з дна водойми. Після погодження ціни наші майстри розпочнуть ремонт. Ми ремонтуємо телефони від 20 хвилин. Спеціальне обладнання дозволяє зробити заміну модуля та скла екрана за кілька годин. Наше завдання - максимально швидко повернути ваш пристрій, бо ми розуміємо, що для вас це важливо, і залишатись без зв’язку не зручно.

bottom of page