top of page
  • Фото автораЮлія mobidar

В iOS 17 є функція Visual Lookup, що визначає та перекладає символи на бірках.

В останньому оновленні iOS 17 з'явилася функція Visual Lookup, яка дозволяє програмі "Фото" визначати та перекладати символи на бірках.

Visual Lookup розшифровує символи на бірках. Якщо ви просто сфотографуєте бірку із символами, вона автоматично виявить та виділить їх, допомагаючи легко отримати доступ до перекладу символів.


нова функція IOS17
IOS17

Зробивши фото ви отримаєте пояснення до кожного символу, зображеного на бірці. При натисканні на конкретний символ стає доступною додаткова інформація з веб-сайту Apple, який отримує дані з платформи Online Browsing Platform, котрою керує Міжнародна організація стандартизації. Таким чином, у вас будуть актуальні інструкції з прання для оптимального догляду.Iphone нові функції
IOS17


Visual Lookup демонструє вміння розпізнавати широкий спектр символів для прання під час тестування. Будь то температура пральної машини, рекомендації щодо відбілювання, обмеження по сушінню, температура прасування або інші, функція призначена для ідентифікації практично будь-якої мітки для білизни.
Apple включила можливість розпізнавання багатьох поширених іконок, що зустрічаються в повсякденному житті.


Visual Lookup також розширює свою підтримку на автомобільні символи, що зустрічаються на панелі приладів.10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page