top of page
  • Фото автораЮлія mobidar

Нові MacBook Air на М3

Ключові нові функції обох нових моделей MacBook Air – це процесор M3 з покращеною продуктивністю, підтримка Wi-Fi 6E, розширена підтримка зовнішніх дисплеїв, анодоване покриття із захистом від слідів від пальців для кольору «Темна ніч» та покращення мікрофону.Ось деякі ключові фокусні слова для вашої статті про MacBook на процесорі M3:  1. MacBook 2. Apple 3. M3 процесор 4. Потужність 5. Продуктивність 6. Переваги 7. Особливості 8. Відгуки користувачів 9. Порівняння з іншими моделями 10. Вартість 11. Дизайн 12. Портативність 13. Ефективність 14. Батарея 15. Інновації
MacBook Air


І 13-дюймова, і 15-дюймова моделі MacBook Air тепер доступні з процесором M3, який має підвищену продуктивність і покращену ефективність.


Як і очікувалося, результати тестів Benchmark підтвердили, що чіп M3 у нових ноутбуках працює приблизно на 20% швидше за чіп M2 у моделях MacBook Air попереднього покоління. Результати відповідають показникам 14-дюймового MacBook Pro із процесором M3.


Завдяки процесору M3 новий MacBook Air отримав підтримку апаратного трасування променів для покращеної графіки в іграх, а також декодування відео AV1.


Попередні моделі MacBook Air із процесорами Apple Silicon підтримували лише один зовнішній дисплей, а нові – два. Однак другий дисплей можна використовувати лише при закритій кришці MacBook Air.


Коли кришка відкрита, нові моделі підтримують лише один зовнішній дисплей роздільною здатністю до 6K та частотою оновлення 60 Гц. Коли кришку закрито, можна підключити другий дисплей роздільною здатністю до 5K та частотою оновлення 60 Гц.


За допомогою адаптерів DisplayLink до MacBook Air можна підключити ще більше дисплеїв.


Як і у MacBook Pro у кольорі «Чорний космос», новий MacBook Air у кольорі «Темна ніч» тепер має анодоване покриття, що протистоїть слідам від пальців.


Новий MacBook Air підтримує стандарт Wi-Fi 6E з подвійною швидкістю завантаження порівняно з попередніми моделями, що підтримують лише Wi-Fi 6.


Стандарт Wi-Fi 6E розширює можливості Wi-Fi 6 до частоти 6 ГГц, завдяки чому швидкість бездротового зв'язку значно вища, а протистояння перешкодам краще. Для цього стандарт повинен підтримувати і пристрій та роутер. Тепер вся поточна лінійка Mac підтримує Wi-Fi 6E.


Згідно Apple, мікрофони на нових моделях MacBook Air підтримують покращену чіткість голосу в аудіо- та відеодзвінках. Крім того, мікрофони тепер підтримують ізоляцію голосу та широкий спектр режимів.

8 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page